Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Tříkrálová sbírka 2022 - sobota 8.1. od 9:00

Tříkrálová sbírka 2022 - sobota 8.1. od 9:00Datum konání:
8.1.2022

V sobotu 8.1. od 9h proběhne v obci Dobříkov a Rzy Tříkrálová sbírka za účasti místních dětí v doprovodu dospělé osoby. Děkujeme všem za podporu.

Tříkrálová sbírka 2022

Záměry Tříkrálové sbírky 2022 (OBLASTNÍ CHARITA NOVÉ HRADY U SKUTČE):

Nákup svozového vozidla s rampou - pro ambulantní služby plánujeme zakoupit devítimístné vozidlo s hydraulickou rampou a uchycením pro dva vozíky. Toto vozidlo budeme denně využívat pro svoz a rozvoz klientů denního stacionáře a sociálně terapeutických dílen. V pečovatelské službě budeme toto vozidlo využívat pro cesty imobilních klientů k lékaři, nebo zařizování běžných úředních záležitostí. Hydraulická rampa ulehčí práci našim pracovníkům a je velmi komfortní pro naše uživatele.

300 000 Kč

Nákup kompenzačních pomůcek pro naše klienty - v prostorách stacionáře potřebujeme vybudovat pojezdové kolejnice pro přesun imobilních klientů po domě. Dále chceme zakoupit nájezdovou rampu do svozového vozidla, které užíváme pro všechny služby naší organizace.

344 000 Kč

Dar na realizaci humanitních projektů v zahraničí - projekty v Indii: Kvalifikační kurzy pro nevyučené a nezaměstnané mladé lidi a dětské večerní vzdělávání v oblasti Bangalora, podpora nemajetných školáků a vysokoškolských studentů v oblasti Belgaum.

35 000 Kč

Mimořádné situace - krytí nákladů vzniklých při odstraňování následků povodní, požárů apod.

21 000 Kč

Více informací naleznete na https://hk.caritas.cz/trikralova-sbirka/zamery/ a https://novehrady.charita.cz/ 

 

TS_banner.jpg